Trušu pilsētiņa

Viesu grāmata

Atstāt ierakstu viesu grāmatāAtstāt ierakstu viesu grāmatā:

Marina     01 jūlijs 2013 18:00 | Kipra (Cyprus)
We had lots of fun at Rabbit town, we liked a lot the idea of small, cozy houses for rabbits!! It was nice to meet the owner of the farm Mr. Ojars, who was explaining us the life of storks. Well done Mr. Ojars!!!

Ирина и Влад     23 oktobris 2012 19:27 | Рига
Большое спасибо хозяину и мэру городка! За выдумку, за оригинальную идею, за доброе отношение к всем зверюшкам. Провели время с удовольствием. Надеемся, что городок будет расширятся и дальше, и станет самым большим среди известных. (Только можно было бы какой-нибудь указатель на дороге установить :-)).

Anda     07 augusts 2012 14:57 | Iecava
Neskatoties uz lietainu laiku, mēs apmeklējām trušu pilsētiņu. Teritorija ir labiekārtota ar trušiem,pīlēm,zosīm,vistām,cūkām,aitām,kazām, ponijam,teliņam un sunim paredzētām nojumītēm. Pieaugušajiem patika vairāk apstādījumi un trušu mājiņu arhitektūra, bet bērniem paši iemītnieki. Paldies par jauko atpūstu! Lai jūsu trušu pulks vairojas un gaidiet mūs atkal ciemos!

Uz Codi aizjoņojušie apmeklētāji :)     04 augusts 2012 16:57 | Rīga, Dzērumi
Prieks, ka Latvijā vēl ir uzņēmīgi un izdomas bagāti cilvēki, kuri rada jaukas un interesantas atpūtas vietas.
Ļoti patika gan maziem, gan lieliem. Lai Jūsu pilsētiņa turpina augt un attīstīties par lielu pilsētvalsti. Nākamgad brauksim atkal.:)

Angelika     04 jūlijs 2012 14:45 | Rīga
Nesen biju - ļoti patika! Varbūt derētu vairāk ingormācijas par trusīšu '
sķirnēm un kāda norāde uz šosejas jau iepriekš - gandrīz pabraucām garām. Bet citādi - brīnišķīga vieta un laba izklaide - kur vēl lai pilsētnieki satiek jaukos pūkaiņus:)


14
ierakstu viesu grāmatā
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 Nākamā > Beigas >>

Trušu pilsētiņa

Trušu pilsētiņa

Trušu pilsētiņa